X
Hakkımızda | Nazar Mobilya Fabrika Satış Mağazası | Eskişehir Mobilya Mağazası

Nazar Mobilya

Hakkımızda

Nazar Mobilya, konforlu ve keyifli mekanlar yaratmak için çıktığı yolda her eve uygun tasarımları müşterileriyle buluşturmaktadır. Kütahya mobilya mağazaları arasında geniş model çeşitliliği ve avantajlı fiyatları ile her bütçeden, her zevkten müşterisine kucak açan Nazar Mobilya, her evin gereksinimlerini karşılayabilecek durumdadır.


Kütahya'dan sonra Eskişehir'de de açtığı şubesiyle iki kente kalite ve ekonomik fiyat garantisi veren Nazar Mobilya, süreli güncellenen kampanyaları ile de göz doldurmaktadır. Hesaplı ve güvenilir bir alışveriş imkanı sunan firmamız, modern ve estetik mobilyalarla evinizi döşeme imkanı sunar. Her dönem sunduğumuz farklı kampanyalarla müşterilerimize kolaylık sağlamakta, hayallerindeki eve ulaşmaları için çabalamaktayız.

Mobilyada en önemli kriterlerimiz önce sağlamlık ardından da konfordur. Showroomlarımızla satılan ürünlerimizin her biri ustalarımızın kalite kontrolünden geçtikten sonra satışa koyulur. Eskişehir ve Kütahya’da yer alan iki şubemizle mobilyada kalitenin, uygun fiyatların buluşma noktasıyız.

Telefon Biz Sizi Arayalım